yumurta.web.tr
yumurta

Ana Sayfa | Soru Cevaplar | Yeni Makale Ekle | En Son Yapılan Yorumlar | iletisim

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek, hayırlı işlerin olması anlamını gelir. Bazı tabirleri göre rüyada yumurta görmek bir mevkiye yükselmek demek ve mutlu ve huzurlu olmak ayrıca hayırlı bir evliliğe delalettir.

Rüyada yumurta yemek

Rüyada yumurta yemek,iş hayatında vereceğiniz kararların olumlu olacağına hayırlı olacağına işarettir. Yumurtayı pişirip yiyorsanız buda iş hayatında yeni atılımlar olacağına ve bu atılımlar ışığında büyüyüp yükselmesine işarettir.

Rüyada yumurta pişirmek

Rüyasında yumurtayı kendiniz pişirip yiyorsanız işlerinde başarılı olup iyi yerlere gelmeniz anlamına gelir.
Ama yumurtayı başkası pişiriyorsa buda o pişirin kişinin sizin patronunun olacağı, onun iyi işler yapacağı ve bundan sizinde pay alacağınız manasına gelir

Rüyada yumurta almak

Yumurta görmek genel anlamda iyiye işarettir. Rüyada yumurta almakta iyi işlerin olacağı anlamına gelir. Yumurta almak ev ve iş hayatında bolluk ve bereketin artması manasına gelir. Para ve değerli eşyalarının bereketli olacağı anlamına gelir. Tabi yumurtayı alan bekarsa mutlu bir evlilik yapacağı anlamına gelir.Kümes içindeki yumurtaları alıyorsunuz buda şirkette büyük işler yapacağını anlamına gelir.

Rüyada yumurta sarısı görmek

Rüyada yumurta sarısı görmenin bir çok manası var. Rüyada yumurta sarısı gören evli bir kadın ise çocuk doğuracağı anlamına gelir.Eğer rüyasında yumurta sarısı gören insan bekar ise  biriyle tanışacağı ve iyi bir evlilik yapacağına delalettir. işsiz ise iyi para kazanacağı bir işe gireceği anlamına gelir. Rüyada yumurta sarısının döküldüğünü görmek ele geçirmiş olduğu fırsatın kaçacağı anlamına gelir.

Rüyada yumurta topladığını görmek

Rüyada yumurta toplamaya yardım ettiğinizi görmek yanında çalıştığınız işvereninize büyük paralar kazandıracağınız anlamına gelir.Bu sayede sizin de yükseleceğinize delalettir. Başka bir yoruma göre de yumurta toplamak demek doğru kararlar alacağınız ve bu kararlar sayesinde mutlu olacağınız anlamına gelir.

Rüyada yumurta soymak

Rüyada yumurta soymak çok istediği eşyaya sahip olmak ve çok mutlu olmak anlamına gelir.Rüyada yumurta sarısı altın anlamına gelir. beyaz ise gümüş anlamına gelir. Rüyada yumurtayı soyup sarısını gören kişi büyük bir servete kavuşacak anlamına gelir. Rüyada yumurtayı soyup beyazını gören kişi küçük çapta bir paraya sahip olmasına delalettir.

Rüyada yumurta çaldığını görmek

Rüyada yumurta çaldığını görmek, elde ettiğiniz bir başarıyı kendi ellerinizle başarısızlığa itmeye delalettir. Rüyada yumurta çaldığını görmek geçmişte işvereninize yaptığınız ihanet anlamına gelir. Eğer sizin kendi kümesinizde birinin yumurta çaldığını gördüyseniz o kişinin size karşı ihanet içinde olduğu ve bu kişinin yakınınızda biri olduğu anlamına gelir.

Rüyada yumurta çaldığını görmek

Rüyada yumurta çaldığını görmek, elde ettiğiniz bir başarıyı kendi ellerinizle başarısızlığa itmeye delalettir. Rüyada yumurta çaldığını görmek geçmişte işvereninize yaptığınız ihanet anlamına gelir.
Rüyada Yumurta Görmek

Eğer sizin kendi kümesinizde birinin yumurta çaldığını gördüyseniz o kişinin size karşı ihanet içinde olduğu ve bu kişinin yakınınızda biri olduğu anlamına gelir.

Rüyada yumurta akı görmek

Rüyada yumurta akı görmek sıkıntı anlamına gelir.Sıkıntılı günlerin geleceğini ve birikim yapılması gerektiği manasına gelir. Başka bir yoruma göre de mevcut durumun daha kötü olacağı ve ferahlık tan sıkıntıya düşeceği anlamın gelir.

Rüyada yumurta düşürmek

Rüyada yumurta düşürmek varlıktan yokluğa düşmek demektir. Eğer çocuklu bir hanım rüyasında yumurta düşürdüğünü görürse çocuğunun öleceği manasına gelir.Bekar biri rüyasında yumurta düşürdüğünü görürse kısmetinin kapanacağı na delalettir. Ve eğer çalışan bir insan rüyasında yumurta düşürdüğünü görürse işinin tehlikede olduğu ve sıkıntıya düşeceğine delalettir.

Rüyada yumurta doğurduğunu görmek

Rüyada yumurta doğurduğunu gören  kişi bekar ise kısmetinin açılacağı ve mutlu olacağı anlamına gelir. Eğer rüyasında yumurta doğurduğunu gören kişi evli ve çocuksuz ise çocuk sahibi olacak demektir eğer fakir ise zengin olacağı manasına gelir.

Rüyada birine yumurta atmak

Rüyada birine yumurta attığını gören kişi eğer işveren ise yaptığı haksızlıktan dolayı varlığının elinden gideceği anlamına gelir. Rüyasında birine yumurta attığını gören kişi yönetici ise hayata geçirdiği uygulamaların hatalı olduğu anlamına gelir. Genel olarak rüyada birine yumurta atmak demek yaptığınız yanlıştan dolayı sizden intikam alınacağına delalettir. 

Rüyada renkli yumurta görmek

Rüyada siyah yumurta görmek başınıza büyük felaketlerin geleceğine ve rüyada kırmızı yumurta görmekte yangın çıkmasına, ölüm ve felaket yaşamak anlamına gelir.

Rüyada büyük yumurta görmek

Rüyada büyük yumurta görmek yaptığınız yatırımların meyvesini bol bol yiyeceğiniz ve kazancınızın bollaşacağı anlamına gelir. Rüyada büyük yumurta görmek kazancın ve kısmetin artacağına delalettir.

Rüyada yumurtada civciv çıktığını görmek

Rüyada yumurtada civciv çıktığını görmek iyiye işarettir. Rüyada yumurtadan çıkan civciv güzelse eğer bu iş hayatında iyi şeyler olacağı elinizin bollaşacağı çok güzel bir hayat yaşayacağınız manasına gelir. Eğer rüyanızda yumurtadan civciv çıktığını ve bu civcivi sevdiğinizi gördüyseniz çocuğunuz olacağına işarettir. Aynı zamanda yumurtada civciv çıktığını görmeniz yeni işlere imza atacağınıza delalettir.

Rüyada yumurtada civciv çıktığını görmek

Rüyada yumurtada civciv çıktığını görmek iyiye işarettir. Rüyada yumurtadan çıkan civciv güzelse eğer bu iş hayatında iyi şeyler olacağı elinizin bollaşacağı çok güzel bir hayat yaşayacağınız manasına gelir. Eğer rüyanızda yumurtadan civciv çıktığını ve bu civcivi sevdiğinizi gördüyseniz çocuğunuz olacağına işarettir. Aynı zamanda yumurtada civciv çıktığını görmeniz yeni işlere imza atacağınıza delalettir.

Yayınlanma Tarihi : 07.12.2015 11:00:58

Rüyada Yumurta Görmek Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

Yorum Yapılmış "Rüyada Yumurta Görmek"


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Yumurtalı Saç Maskesi

Yumurtalı saç maskesi, Yumurta protein içeriği sayesinde vücut için gerekli vitamin sağlamakla kalmaz aynı zamanda cilt ve saç güzelliği içinde kullanılır. Yumurtanın hem akında hem sarısında son derece faydalı bileşenler vardır....

Yumurtalı Taze Fasulye

Yumurtalı Taze Fasulye, özellikle mevsiminde taze olarak aldığımız her sebzeyi mutlaka bolca tüketmeliyiz. Taze fasulyede bunlardan birisidir. Genellikle yaz aylarında taze olarak aldığımız fasulyeyi becerikli hanımlar kış ayların...

Yumurtalı Patates

Yumurtalı patates, Mutfağın vazgeçilmezleri, patates ve yumurtadır. Patates, yemek kültürümüzün ana unsurudur. Yemeklerden salataya, cipsinden közlemesine kadar bir çok şekilde hazırlar ve tüketiriz. Neredeyse tüm hazırlanan yiyec...

Yumurtalı Ekmek

Yumurtalı Ekmek, yumurtalı ekmek küçük büyük herkesin severek yediği bir atıştırmalıktır. İster  kahvaltıda ister akşam çayın yanında yenilen harika bir lezzettir. Ani gelen misafirleriniz için de çayın yanına kısa sürede hazırlan...

Yumurtalı Fasulye

Yumurtalı fasulye, yaz mevsimin de en çok tüketilen ve sevilen sebzelerden biri olan yeşil fasulye, B12, A, K ve C vitaminleri bakımından da zengindir. Aynı zamanda içerisinde fosfor, kalsiyum ve magnezyum bulunan fasulye, kemi...

Yumurta Maskesi

Yumurta maskesi: cildinizin sağlıklı ve güzel görünmesi için size aşağıda vereceğim maskelerden kendinize uygun olanını uygulayın..1. Tarif olarak yumurta maskesi:1 adet yumurta akı2-3 damla limon suyu Bu tarif yağlı ciltler için...

Yumurtalı Erişte

Yumurtalı erişte tarifi oldukça kolay, pratik ve bir o kadar da lezzetli bir tariftir. Yumurtalı erişte oldukça besleyici bir besindir. İçerisinde bulunan yumurta ve kaşar peyniri besleyici özelliğini ve vitaminini daha da arttırm...

Yumurtalı Çiğ Köfte

Yumurtalı Çiğ köfte, klasik çiğ köfteye kıyasla tadı bambaşka ve tadı  denemeye değer bir köftedir. Yumurtalı çiğ köfte Urfa'ya özgü bir çiğ köftedir. Yumuşaklığı ve yoğrulması kolay olacaktır. Eşinize gerek kalmadan yoğurabilirsi...

Yumurtalı Pide

Yumurtalı Pide, Eskilerden kalma bilgilere dayanarak yumurtalı pideleri en çok ramazan aylarında iftar açarken hazırlarlarmış. Günümüz de ise hemen hemen her toplumda sofralardan eksik olmayan bir lezzet olarak yerini almaktadır....

Yumurta Tarifleri

Yumurta tarifleri; bütün besinler arasında en kaliteli proteini yumurta içermektedir. Çünkü yumurta proteininin içerisinde insan vücudunda sentezlenemeyen ve mutlaka  dışarıdan alınması gereken elzem amino asitleri bulunmaktadır....

Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

yumurta, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Temmuz - 2018